Svetainių kūrimas

Komunikacijos kanalas ir reprezentacija

Internetinė svetainė - pagrindinis oficialus įmonės/asmens komunikacijos kanalas, tačiau mūsų požiūriu to nepakanka, nes iš sukauptos patirties gerai žinome, kad internetinė svetainė turi kurti pridėtinę vertę (pvz., gauti potencilaių klientų užklausas, sudaryti savo klientams atsisiųsti techninę produktų inforamciją, pateikti savo teikimaų paslaugų spektrą ir bendrojo pobūžio informaciją ir pan.).

Kuriame įvairaus tipo svetaines: asmeninius tinklaraščius, asmenines svetaines, korporatyvines svetaines, produktų svetaines, nukreipiamąsias svetaines (angl. landing page), reklamines svetaines, informacinio pobūdžio svetaines, įvairaus pobūdžio katalogus ir kt.

Turime ką pasiūlyti smulkiająm ir vidutiniam verslui, nes stangiamės atitikti Kliento lūkesčius ir galimybes.

Specializacija

ETA komunikacija paslauga: interneto svetainių kūrimas

Dirbame su WordPress turinio valdymo sistema.

WordPress yra atvirojo kodo ir populiariausia turinio valdymo sistema pasaulyje - ja naudojasi 38 proc. viso pasalio svetainių ir šis skaičius nuolat auga.

Esant poreikiui kuriame HTML/CSS/JS/Bootstrap svetaines, jei Kliento svetainė yra labiau statinio turinio ir nėra poreikio dažnai atnaujinti svetainės turinį.Standartinė eiga:

Surinkę svarbiausią informaciją apie esamus Jūsų verslo procesus ir el. parduotuvę, ją sustruktūruojame ir analizuojame. Parengus analizę, detaliai aptariame su Klientu.


Informacijos analizės metu stengiamės išgryninti – kas yra svarbiausia Kliento komunikacijoje, kaip ir kur turi būti pateikiami esminiai akcentai, kaip įtaigiai pateikti svarbiausią informaciją, kokie svarbiausi ilgalaikiai tikslai ir kt.

Vadovaujantis išanalizuota informacija, parengiame internetinės svetainės struktūrinį išdėstymą (informacijos architektūrą ir navigaciją), kuriame pateikiami struktūriniai elementai, jų elgsenos funkcionalumas ir scenarijai.


Šiam tikslui naudojame naujausias technologoijas, todėl struktūrinio išdėstymo formatas sudaro galimybes lengvai įsivaizduoti galutinį rezultatą ir operatyviai atlikti pakeitimus.

Pagal turimą logotipą ir jo spalvinę paletę parenkame pagrindines el. parduotuvės spalvas. Vadovaudamiesi pagrindinėmis spalvomis, sukuriame internetinės svetainės grafinius elementus (mygtukai, skirtukai, ikonos). Parenkame iliustracijas, nuotraukas ir kt.

Visi grafiniai elementai sukeliami į projektą galutiniam Kliento įvertinimui.

Pagal internetinės svetainės prototipą ir jo dizainą, į serverį instaliuojama turinio valdymo sistema, suprogramuojamas struktūrinių dalių funkcionalumas ir dizainas. Įgyvendinamas techninis SEO, integruojamos įvairių platformų paslagos (mokėjimų, pristatymo, apskaitos ir analitikos sistemos).

Kuriame korporatyvinius tekstus, produktų aprašymus lietuvių, anglų ir rusų kalbomis. Taip pat verčiame įvairius verslo ir techninius tekstus, pasinadojant mūsų vertimo biurų paslaugomis.

Kliento pageidavimu įkeliame internetinės svetainės turinį: nuotraukas, svetainės tekstus ir reikiamus grafinius elementus.

Testavimo proceso metu patikrinamas struktūrinių dalių funkcionalumas, dizaino pristaikomumas mobiliesiems įrenginiams, turinys ir jo sumaketavimo korektiškumas, gramatikos ir sintaksės klaidos. Testavimas atliekamas dalyvaujant klientui.

Po svetainės paleidimo, suteikiame 3 mėn. garantinio aptarnavimo paslaugą, kurios metu stebime svetainės veiklą ir jei atsiranda nukrypimų nuo to, ką sutarėme su klientu - neatlygintinai ištaisome atsiradusius netikslumus.