El. parduotuvių ir svetainių korekcijos

Siekis augti - skatina pokyčius

Norėdami didinti pardavimus, plėsti savo veiklos geografiją, efektyviau įgyvendinti projektus - atsiranda poreikis naujoms funkcijoms Jūsų el. parduotuvėje ar interneto svetainėje.


Standartinė eiga:

Kruopščiai tikslinamės su Klientu apie naujojo funkcionalumo veikimą, kaip jis susijęs su kitais svetainės procesais, kokie dažniausiai scenarijai pasitaiko Kliento veikloje, kaip tai padės efektyviau atlikti esamą veiklą, kokius kasdieninius verslo procesus apima ir įtakoja naujasis funkcionalumas.

Parengiame naujojo funkcionalumo dizainą administracinėje aplinkoje (angl. back-end) ir kliento aplinkoje (angl. front-end), aprašant funkcionalumo veikimą ir galimus jo scenarijus.

Pagal patvirtintą Kliento prototipą, suprogramuojame užsakytą funkcionalumą ir integruojame į turinio valdymo sistemą, adaptuojant funkcionalumo dizainą su esama svetainės spalvų palete.

Pagal pageidavimą, galime sukurti reikiamus funkcionalumo tekstus ir išversti į pageidaujamas užsienio kalbas.

Testavimo metu, patikrinamas naujojo funkcionalumo veikimas, atitikimas esamam internetinės svetainės dizainui, esant būtinybei, atliekamos pildomos korekcijos.

Įsipareigojame suteikti garantinį aptarnavimą naujajam funkcionalumui ir neatlygintinai ištaisyti atsiradusius nukripymus 1 mėn. laikotarpyje.